تبلیغات
بازی و بازی و بازی
 

 

 

بازی و بازی و بازی


بازی،بازی،تا آخر عمر!!!.........

 

[تصویر: 
256px-Witcher_2_cover.jpg]
  • ناشر: Atari
  • سازنده: CD Projekt RED
  • سبک: Action Role-Playing
  • پلتفورم: PC
  • تاریخ انتشار: May 17, 2011Prologue

بازی در ابتدا در زندانی شروع می شود که شما در آن حضور دارید و نگهبانان شما را به پیش روچ (Roch) می آورند ظاهرا اتفاقی افتاده است که شما را زندانی کرده اند و وی از گرالت می خواهد تا داستان را به طور کامل برای او تعریف کند و از این جا بازی شروع می شود... . در جنگ در خیمه خود با یکی از دوستان اتان به سر می برید که سربازی شما را به دنبال شما می آید تا با شاه فولتست (Foltest) ملاقات داشته باشید وی از شما می خواهد تا در جنگی که در پیش دارد همراه وی باشید پس از صحبت کردن از شما می خواهد که با نگاه کردن در تلسکوپ و هدف گیری دشمنان دستور نابودی آن ها را صادر کنید تا به آن ها شلیک شود فقط سعی کنید که هدف ها را درست انتخاب کنید، در غیر این صورت تیر شلیک شده خطا می رود.

[تصویر: 0002.jpg]

پس از این کار و قدم زدن در میدان جنگ و کشتن تعدادی از سربازان به بالای برجی می رسید که درب بسته ای در جلوی شما قرار دارد، در این جا می بایست به پاین برج رفته و وارد حیات آن جا شوید تا به وسیله منجنیق تیر انداز درب را باز کنید؛ در ابتدا می بایست سربازان را در حیات از بین ببرید و پس از نابودی به سراغ هدف روید ابتدا در یکی از سمت ها دستگیره مورد نظر را بکشید و پس از اتمام سربازان را دوباره از بین ببرید و به سوی سمت دیگر رفته و باز دستگیره آن سو را هم بکشید و تیر را پرتاب کتید.

حال به مسیر خود بازگشته و با شاه وارد درب شوید و دشمنان را از بین ببرید زیرا در این نقطه باید هم از شاه محافظت کنید و هم از سربازان اش. پس از این کار وارد ساختمانی می شوید و با تعدادی از سربازان خاندان لا والت (La Valette) مواجه می شوید که در بین آن ها سربازی عظیم الجثه قرار دارد، کمی صبر کنید تا سربازان و شاه وارد جنگ شوند و ابتدا سربازان عادی را از بین ببرید و بعد به سراغ آن سرباز عظیم الجثه روید و با کمک شاه آن را از بین ببرید.

[تصویر: 0005.jpg]

پس از این کار به محیط دیگری از قصر می روید و مشاهده می کنید که با منجنیق بر روی شما سنگ می ریزند و پناه می گیرید در این جا باید خود اتان وارد عمل شوید و پس از نابودی سربازان بر روی سکویی می روید و با آرین لاوالت سردسته این شورشیان ملاقات می کنید و با هم به صحبت کردن می پردازید در این جا دو راه در پیش دارید، اول این که جنگ را بدون هیچ خون ریزی به پایان برسانید و صلح کنید و دوم این که مبارزه تن به تن یا یک دوئل با آرین داشته باشید که هر کدام از این تصمیم ها می تواند در قسمت آخر Prologue به شما کمک کند به شخصه توصیه می کنم جنگ را بدون خون ریزی به پایان برسانید. پس از این بخش باز وارد حال و زندان می شوید و از شما سوال دیگری پرسیده می شود که با جواب دادن به آن وازد بخش دیگری از داستان می شود بهتر است گزینه Attack Dragon را انتخاب نمایید.

در این جا شما با شاه فولتست، روچ و تریس در جلوش پلی قرار دارید که راه رو هایی در بین آن قرار دارد و در آن شورشیان قرار دارند، این بار شما باید از نهایت توانایی خود جهت نابودی هر چه سریع تر دشمنان اقدام کنید تا سوخته نشوید و به توانید به راحتی بخش مورد نظر را پشت سر بگذارید و از دست اژدها فرار کنید.

[تصویر: 0007.jpg]

پس از نجات یافتن از دست اژدها با شاه و دیگر دوستان اتان وارد دهکده ای کوچک می شوید و به دری بسته برخورد می که در این جا فولتست به شما دستور می دهد تا راهی را پیدا کنید که به توان در را باز کرد از پله ها پایین بروید و سعی کنید مردمان اسیر شده را نجات دهید به آخر دهکده بروید تا یک مشت جعبه را ببینید که روی هم گذاشته شده اند و راهی را مسدود کرده اند، از قدرت Aard استفاده کنید که جز قدرت های مجیکال شما می باشد و به وسیله ان جعبه ها را خراب کنید و با سربازان لاوالت بجنگید و پس از آن از از نردبان مورد نظر به پایین بروید.

[تصویر: 
0009.jpg]

پس از پایین رفتن با موجوداتی رو به رو می شوید که از قدرت بالایی برخوردار هستند آن ها را نابود سازید و درب های مد نظر را به وسیله مجیک Aard شکسته تا به یک درب قفل برسید اگر کلید ندارید اجساد اطراف صحنه را بگردید تا کلید را بیابید و به توانید قفل را باز کنید و داخل شوید.

به سرباز ها برخورد می کنید و پس از نابودی آن ها دربی را پیش روی دارید که به حال اصلی راه دارد پس از کشته شدن سرباز ها بازی خود را سیو کرده زیرا با باز کردن درب با تعدادی سرباز قوی روبرو می شوید با کشتن آن ها درب مورد نظر را باز کنید تا شاه فولتست و دیگر اعضا به توانند وارد شوند. پس از این صحنه با شخصی صحبت می کنید که به شما آدرس مکانی را می دهد که بچه های شاه فولتست در آن جا نگه داشته شده اند توجه داشته باشید که آدرس بچه ها زمانی به شما داده می شود که گزینه موجود در عکس را انتخاب کرده باشید.

با اتمام صحبت ها باید با شاه و فولتست وارد قلعه شوید در حین عبور کردن از روی پل دوباره اژدها به شما حمله ور می شود و می بایست طبق انتخاب دکمه مورد نظر شاه را از صدمه اژدها در امان نگه دارید و روچ در این جا دیگر همراه شما نخواهد آمد.

[تصویر: 
0016.jpg]

پس از رهایی از دست اژدها وارد قلعه می شوید و با تعدادی از جادوگران ملاقات می کنید و آن ها راه فرزندان فولتست را به شما نشان می دهند، با بالا رفتن از پله ها یک صحنه سینماتیک برای شما به نمایش در می آید که داستان را برای روچ روشن می کند، وی که می بیند رفیقش جرالت با صداقت جلو آمده است برنامه فراری برای او آماده می کند و کلید دست بند ها را به جرالت می دهد. در زندان دست بندان خود را باز کرده و ماموری که به سراغ اتان می آید را سرنگون سازید پس از آن مامور دیگر را با برداشتن چوب دستی کناره سلول خود از بین ببرید و راه خود را ادامه دهید تا به آرین لاوالت برسید، وی نیز به همان جرمی که شما در زندان هستید گرفتار شده است و پس از صحبت کردن با او و انتخاب گزینه Sorry, I don’t Know می توانید از کمک اش استفاده کنید.

پس از کمک کردن آرین به شما و از بین بردن دشمنان او دیواری را برای شما خراب می کند که با عبور از آن از محیط داخلی قلعه وارد محیط خارجی آن می شوید و پس از نابودی دو سرباز پیش روی خود با کشتی که تریس و روچ ترتیب دیده اند فرار کنید.


Chapter 1

در ابتدای مرحله پس از اتمام بخش های سینماتیک، بازی را در یک جنگل شروع می کنید که با شخصی به نام لوورنت برخورد می کنید و او تصمیم به حمله به شما می کند که در این هنگام تریس با استفاده از قدرت خود سدی محافظ را به وجود می آورد و در این جا شما می بایست تا مقصد مورد نظر از تریس و روچ محافظت کنید.

[تصویر: 
0022.jpg]

پس از وارد شدن به دهکده یک صحنه اعدام را مشاهده می کنید و سربازی که می خواهد اعدامی ها را به سزای اعمال اشان برساند، در این جا با صحبت کردن با سرباز، با وی به مبارزه می پردازید و پس از پیروزی با دو دوست تازه به نام های زلتان و داندلایون آشنا می شوید که در آینده کمک زیادی به شما می کنند. پس از این کار ناگهان صدایی از خلیج می آید و پس از رفتن به صحنه می بینید که هیولایی به نام The Kyran به ساحل حمله ور شده است. این جا است که یک سری ماموریت برای شما ترتیب داده می شود و برای اولین قدم از توی پوشه ماموریت ها گزینه The Kyran را انتخاب کنید.

در بندرگاه با شخص Sile که یک جادوگر زن می باشد ملاقات کنید و با وی در ارتباط با کشتن این هیولا صحبت کنید، سپس به جنگل رفته و در اردوگاه Elves ها شخصی به نام سدریک را بیابید و با او صحبت کنید، سدریک در ارتباط با محلی با شما صحبت می کند که در آن The Kyran قرار دارد با تریس به آن محل بروید ناگهان موجوداتی به شما حمله ور می شوند که می بایست آن ها را از بین ببرید. در این جا قدرت تریس می تواند موثر باشد پس سعی کنید خود کمتر وارد درگیری ها بشوید.

[تصویر: 0026.jpg]

پس از این کار باز به سراغ سدریک بروید و آن چه را که مشاهده کرده اید برای او بازگو کنید، سدریک به شما آدرس غاری را می دهد که در آن ماده ای به نام Ostmurk قرار دارد با وارد شدن به آن غار و کشتن موجودات، می توانید ماده را بر داشته و به سراغ Sile بروید و حال دیگر آماده جنگیدن با هیولای داستان می شوید. (توجه داشته باشید که محل غار در وسط های جنگ و پشت آبشار می باشد.)

پس از پیدا کردن Ostmurk به پیش جادوگر برگردید و پس از صحبت کردن او شما را به محلی می برد که قبلا هم در آن جا بوده اید با نوشیدن این ماده شما وارد صحنه مبارزه می شوید و پس از چند ثانیه مبارزه آغاز می شود ابتدا به وسیله قدرت جادویی YRDEN پا های سمت چپ هیولا ها در زمین قفل کرده و با ضربات مستمر شمشیر خود آن ها را از بین ببرید. ( این نکته را هم ذکر کنم که هر بار باید یکی از پا ها را از بین ببرید.) پس از این کار به سراغ دو پای سمت راست رفته و باز این کار را تکرار کنید تا به جایی برسید که تخته سنگی بر روی هیولا می افتد، در این جا می بایست از قدرت جادویی خود که به یک سپر شباهت دارد استفاده کنید و از تخته سنگ با جا خالی دادن های فراوان بالا روید و این جا به صورت سینماتیک گرالت هیولا را از پای در می آورد.

[تصویر: 0028.jpg]

پس از اتمام این ماجرا همراه با روچ به سراغ شخصی به نام لوردیو می روید و با وی صحبت می کنید، روچ از دست لوریدو عصبانی است زیرا او در محل کار خود دست به کار های غیر قانونی زده است و شما در این جا موظف هستید تا جلوی او را بگیرید. به مکان مد نظر رفته و با مارگو زنی که به دیوار تکیه داده است صحبت کنید، او قبول می کند تا دو سرباز لوریدو را به خود جلب کند و شما با استفاده کردن از فرصت خود می توانید. دستگاه های مورد نظر را از بین ببرید. پس از این تخریب پذیری به سراغ روچ می روید و با مخفی کاری یکی یکی سربازان را از بین ببرید تا به مقصد مورد نظر برسید و به صورت جاسوسانه به صحبت های Sile و لوریدو گوش فرا دهید.

[تصویر: 
0031.jpg]

پس از انجام وظیفه خود با تریس ملاقاتی را خواهید داشت مثل این که سربازان کیارن دومین مرد جنگنده یوروت را دستگیر کرده اند و شما می بایست وی را از چنگال سربازان نجات دهید. کیارن در زندانی که در یک کشتی قرار دارد زندانی شده است و می بایست با دادن رشوه به مامورین و نگهبانان کشتی وارد آن شوید و با کیارن ملاقات داشته باشید. از قدرت Axii استفاده کنید و به صورت همزمان با تریس از آن استفاده کنید تا کریان را معالجه کنید، پس از این کار جرالت تصمیم می گیرد که گل سرخ را پیدا کند این گل در محلی قرار دارد که نماد عشق و علاقه می باشد و عاشق این گل را به معشوقه اش هدیه می کند. 

توجه داشته باشید که در انتخاب گزینه ها دقت داشته باشید زیرا می بایست در این راه با تریس همسفر باشید، گل سرخ نزدیک به محلی می باشد که Ostmurk را پیدا کرده اید، پس از وارد شدن به آن محل به همراه تریس داخل یک محل زیبا و دوست داشتنی می افتید که در آن جا کمی با تریس خلوت می کنید و لحظات خوشی را سپری می کنید. پس از این اتفاقات روچ به دنبال شما می آید و شما از آن محل خارج می شوید تا با زلتان ملاقات می کنید. وی شما را به محلی می برد که قرار است در آن جا با یوروت ملاقات داشته باشید، ولی اول باید موجود رو بروی خود را از بین ببرید.

[تصویر: 
0033.jpg]

پس از کشتن حریف خود با یوروت صحبت هایی را انجام می دهید و با انتخاب گزینه مد نظر به سراغ قاتل شاه فولتست می روید و در این جا جنگی بین شما و لتو (قاتل شاه) رخ می دهد و در همین حین نیز روچ فرا می رسد لتو با ضربه ای که به شما می زند خود و جرالت را به محلی پرتاب می کند که در آن جا به صورت تن به تن با هم به مبارزه می پردازید، فقط این نکته را به یاد داشته باشید که لتو نیز همانند شما یک Witcher می باشد پس بهترین تاکتیک مبارزاتی را برای نابودی اش استفاده کنید.

[تصویر: 
0034.jpg]

پس از مبارزه با لتو و برگشتن به دهکده، با داندلیون ملاقاتی خواهید داشت و پس از صحبت های انجام شده در می یابید که تریس در دهکده دیده نشده است به خانه Sile در بالای کافه رفته با وارد شدن به آن جا می فهمید که همه جا به هم ریخته است و لکه های خونی روی زمین ریخته شده اند. با کمی جستجو متوجه حفره ای در دیوار می شوید که مربوط به اتاق کناری می شود به آن جا رفته و با شخصی که در آن جا حضور دارد صحبت کنید تا اطلاعاتی را به شما بدهد. 

از خانه خارج شوید لکه های خونی را مشاهده می کنید که بر روی زمین ریخته شده اند، در صحبت ها متوجه شده اید که سدریک با تریس بوده است و خون های ریخته شده مربوط به او می شوند حال دو راه دارید برای دنبال کردن این لکه های خون اول این که با استفاده از مدالیون خود رد خون ها را گرفته تا به سدریک برسید و دوم این که با استفاده از داروی Position این لکه ها را دنبال کنید تا به مکان سدریک برسید اگر در این کار نا توان بودید می توانید در جنگل اطراف آبشار را گشته تا سدریک را پیدا کنید.

[تصویر: 0037.jpg]

پس از صحبت با سدریک، او ماجرا را برای شما تعریف می کند و طی ملاقاتی که با روچ خواهید داشت دو ماموریت را می توانید انتخاب کنید اولین ماموریت Death to the Traitor و دومین ماموریت The Floating Prison می باشد که به دلخواه می توانید یکی از آن ها را انجام دهید.

Death to the Traitor: با روچ در محلی که ساکن است ملاقات کنید و وی به شما می گوید که Ves به محل لریدو رفته است و هنوز بر نگشته است، حال باید به صورت مخفیانه به پناه گاه لریدو رفته و Ves را نجات دهید، وقتی به ساختمان سه طبقه ای رسیدید که Ves در آن جا زندانی است ابتدا در طبقه اول همه ماموران را کشته و به طبقه دوم بروید در این جا هم می بایست مامورانی که خواب هستند را از بین ببرید و در همان اتاق کلید درب مربوط به لریدو را پیدا کنید پس از این کار وارد اتاق شوید و طی مبارزه ای لریدو را از بین ببرید و Ves را آزاد سازید.

[تصویر: 0038.jpg]

پس از این کار از پله ها پایین بیایید و سربازان را یکی پس از دیگری نابود سازید و از ساختمان خارج شوید و به کمک روچ بروید، پس از کشتن تمامی سربازان با روچ سوار کشتی می شوید تا از دهکده خارج شوید حال می توانید از وی در مورد مبارزه اش با یوروت بپرسید، در این صورت چند دقیقه ای در قالب روچ به مبارزه با یوروت می پردازید.

The Floating Prison: اگر این قسمت را انتخاب کرده باشید می بایست همراه با تیم خود که زلتان سرپرستی آن را بر عهده دارد وارد یک زندان شوید و زندانی ها را نجات دهید، در ابتدای کار از کوه کنار جنگل Floatsam بالا بروید و سربازان را از بین ببرید در این میان یک elf به نام فنسرس به شما کمک می کند تا کار خود را انجام دهید. 

[تصویر: 0046.jpg]

پس از این کار با یوروت ملاقاتی را انجام می دهید و در پی انجام کار های خود هستید که متوجه م یشوید لریدو ساختمانی را آتش زده است تا تعدای از زنان Elf را نابود سازد حال شما دو انتخاب دارید اول این که زنان را نجات دهید و دوم این که به سراغ لریدو بروید. اگر گزینه اول را انتخاب کردید باید در کوتاه ترین مدت آن ها را نجات دهید و اگر گزینه دوم را انتخاب کرده اید پس از کشتن سربازان لریدو در میدان دهکده به صورت تک به تک با لریدو به مبارزه می پردازید. 

پس از گذراندن این اتفاقات می توانید از یوروت به پرسید که در میدان نبرد چه بلایی بر سر روچ آمد و در این جا نقش یوروت را برای مدتی بازی خواهید کرد و مبارزه ای کوتاه را با روچ انجام می دهید، سپس جرالت همراه با نیرو ها به مکان بعدی خود سفر خواهید کرد.


Chapter 2

پس از همسفر شدن با روچ وارد شهری به نام Kaedwen می شوید در ابتدای کار شما در نقش پادشاه این شهر که هنسلت نام دارد به ایفای نقش می پردازید و با گروه خود با سران جنگ حرف می زنید، پس از مدتی شخصی به نام ساسکیا که یکی از فرماندهان دشمن است با شما به جنگ می پردازد و پس از شکست او اتفاقاتی می افتد و تمامی سربازان، به سربازان تاریکی تبدیل می شوند. 

[تصویر: 
0001.jpg]

پس از این رویداد ها روچ و گرالت وارد میدان می شودند و باید با کمک یکدیگر سربازان تاریکی را از بین ببرید، پس از این کار دفمولد یکی از مجیکال های پادشاه از قدرت خود استفاده می کند و سپری را در اطراف شما و شاه هنسلت به وجود می آورد تا به توانید به راه خودا دامه به دهید. هوشیار باشید زیرا در برخی از مناطق دفمولد توسط برخی از اشباح های تاریکی اسیر می شود و باید با روچ او را از چنگال آن ها نجات دهید و شاه را ساپورت کنید. این کار را انجام دهید تا گروه به کمپ خود برسند.

[تصویر: 
0002.jpg]

پس از رسیدن به کمپ Kaedwen شخصی به نام زایویک شما را همراهی می کند تا محل های مختلف را به شما نشان به دهد و پس از معرفی به پیش شاه، دفمولد و چندی دیگر از اعضا خواهید رفت تا با آن ها مذاکره کنید. پس از این کار دو ماموریت برای شما در نظر گرفته می شود که ماموریت The Truth is in Beer را انتخاب کنید در این ماموریت باید شخصی به نام Odrin را پیدا کنید، برای پیدا کردن Odrin باید اطراف کمپ را به گردید تا او را پیدا کنید. پس از این کار می توانید پول به دست بیاورید تا ماموریت بازی را به توانید انجام دهید.

ماموریتی به نام Brothel Brawl برای شما در نظر گرفته شده است از کمپ اصلی خارج شوید و به مسیر مورد نظر بروید با زنی به نام مادام کارول برخورد می کنید و از او در خواست کنید تا زن هایی که در اختیار دارد را برای شما بیاورد، او از شما می خواهد تا پول های خود را به نمایش در آورید، پس از این کار شخص Whistling Wendy را انتخاب کنید و با وی صحبت کنید و گزینه I Want her smile to Open the Gates of Heaven for us”" را انتخاب کنید تا دربی مخفی برایتان باز کند.

[تصویر: 
0004.jpg]

با وارد شدن از درب و پایین رفتن از پله ها با شش نفر مامور مواجه می شوید، دقت داشته باشید که در فضای کمی که در اختیار دارید به توانید به درستی دشمنان را از بین ببرید اول سعی کنید سربازان ضعیف را از بین ببرید و پس از آن به سراغ شخص مورد نظر بروید و کار خود را انجام دهید. پس از انجام کار خود دور و اطراف و محیط زیر زمینی را به خوبی به گردید تا اشیاع پنهان را پیدا کنید و پس از این کار به کمپ خود برگشته و با دفمولد و شاه هنسلت صحبت کنید تا بحث Sabrina پیش کشیده شود.

پس از صحبت کردن با دفمولد به محل مورد نظر که سابرینا نام دارد سفر کنید قبل از انجام کار خود با زایوک حرف به زنید و پس از آن به راه خود ادامه دهید قبل از وارد شدن به سابرینا دو مورد را می بینید که از شما در خواستی را می کنند پیش محل سابرینا رفته و با انتخاب گزینه مورد نظر در پیش شمع ها در خواست اشان را انجام دهید. پس از این کار آن ها را تا کمپ خود ساپورت کنید و از زایویک جایزه خود را که در قبال این کار وعده داده شده بود دریافت کنید.

[تصویر: 0007.jpg]

پس از دریافت جایزه خود یک ماموریت با نام Visionary برای شما به وجود می آید که با رفتن به محل آن جا خانه ای را می بینید که توسط ورد های جادویی محافظت می شود البته این این ورد ها برای جلوگیری از حمله پرندگان آدم خوار آن منطقه هستند که در بین راه با آن ها برخورد خواهید کرد و وقتی که نزدیک خانه شوید شخص مورد نظر شما را صدا می زند و می گوید "از این طرف بیا" و شما به خانه اش رفته با او صحبت می کنید.

[تصویر: 
0009.jpg]

آن مرد کشیش مانند به شما داروی Position را می دهد و ماموریت شما بر روی نقشه آپدیت می شود با وارد شدن به جنگل و کشتن و تعدادی عنکبود و در آخر رئیس عنکبوت ها آب و هوای بازی را به DUSK تغییر دهید و به پیش مجسمه رفته و کار مورد نظر را انجام دهید. وارد رویا می شوید و پس از به هوش آمدن به پیش Visionary رفته و شواهد خود را برایش تعریف کنید.

[تصویر: 0010.jpg]

به کمپ خود برگشته و در ناهار خوری با شخصی عتیقه فروش ملاقات و صحبت کنید. پس از صحبت کردن به سراغ دفمولد بروید، دفمولد به شما گردنبندی را می دهد که مسیر یاب است، در این جا شما باید به میدان نبر سپاهیان تاریکی بروید و در آن جا راه خود را به وسیله ی این گردنبند پیدا کنید. پس از اتمام حرف هایتان تعدادی Armor قوی در مغازه های بازی باز خواهند شد که با خرید آن ها می توانید از امنیت بالاتری برخوردار شوید.

[تصویر: 
0011.jpg]

پس از خرید وسایل جنگی خود عازم سفر به دنیای مردگان شوید، برای رسیدن به این محل می توان آن را بر روی نقشه خود مشاهده کنید با وارد شدن به آن جا سربازان تاریکی هر دو سپاه را می بینید که در حال مبارزه با یک دیگر می باشند، گفتنی است در این راه زلتان نیز شما را همراهی خواهد کرد. از گردنبند مخصوص خود استفاده کنید راه عبور برای شما مشخص شود و با ادامه این راه وارد کمپ دیگری می شوید، در آن جا باشخصی مصاحبت خواهید داشت که به شما می گوید که اولین عتیقه در کجا قرار دارد.

[تصویر: 
0013.jpg]

پس وارد شدن به شهر جدید با شخصی به نام زیگرین ملاقات می کنید و پس از آن در نقشه شما علامت یک مکانی نمایش داده می شود که با وارد شدن به آن محل با قبرستانی مواجه می شوید، وارد قبرستان شوید و با کمک مجیک خود دیواره های مخفی را در هم بکوبید و اجساد را باز رسی کنید برخی از آن ها دارای اشیا با ارزشی هستند، با انجام این اعمال و وارد شدن به درب های مختلف یک روح به نام اِکهارت را ملاقات خواهید کرد.

حال دو راه برای صحبت کردن با وی دارید. اولین راه این است که در حین صحبت کردن در ابتدا گزینه های “That he is Wrong” و سپس “Menno Coehoom” را انتخاب کنیم، در این حالت یک سری وقایع برای شما روشن خواهد شد در انتخاب دوم می بایست با یکی از روح های منتخبی از سوی او بجنگید و با استفاده از قدرت هایی نظیر Yrden با او و سربازان اش مبارزه کنید. در هر صورت پس از انجام ماموریت خود به محل زلتان باز گردید( حواس اتان باشد که پس از کشتن شخص مورد نظر بدن او را جست و جو کنید تا اولین شی عتیقه را بردارید.)

[تصویر: 
0016.jpg]

سپس باید به معدن مورد نظر بر روی نقشه خود بروید تا دومین شی عتیقه را نیز پیدا کنید. برای این کار معدن را به طور کامل جست و جو کنید و دشمنان را از بین ببرید. با ادامه دادن به راه خود وارد یک محوطه بزرگ خواهید شد و در آن جا یک غول سنگی بزرگ را مشاهده می کنید، با استفاده از قدرت Quen او را از پای در آورید و به راه خود ادامه دهید. در بین راه شخصیت ساسکیا (همان فرمانده ای که هنسلت در اول بازی با او مبارزه کرد) را ملاقات می کنید، ساسکیا دومین عتیقه را در اختیار شما قرار می دهد.

[تصویر: 
0017.jpg]

وارد شهر Vergen (همان شهری که در آن قرار داشتید) شوید و با شخصی به نام اسکالن بوردن ملاقات کنید، او می تواند سومین عتیقه برای شما فراهم کند ولی در ابتدا می بایست یک مسابقه پوکر با او و اطرافیان اش برگزار کنید و برنده شوید. در این صورت بوردن می تواند خواسته شما را فراهم سازد.

پس از این کار از Vergen خارج شوید و به کمپ اصلی خود باز گردید، با داندلیون صحبت کنید و از وی اطلاعاتی در ارتباط با سابرینا بگیرید، وی کتابی به شما نشان می دهد که یک آرم خاص بر روی آن هک شده است.

[تصویر: 
0021.jpg]

پس از این کار به پیش شاه هنسلت بروید و با او صحبت کنید اندکی بعد به محل سابرینا باز می گردید حال شما به بالای صخره می روید و باید جوری گزینه ها را انتخاب کنید که شکل دیده شده از قبل بر روی زمین هک شود. پس از این کار سابرینا در مقابل مجسمه ظاهر می شود و هنسلت باید با او ارتباط بر قرار کند تا اطلاعاتی را به دست بیاورد، در این مدت شما وظیفه دارید روح هایی که حمله می کنند را نابود کنید پس بسیار حرفه ای و سریع عمل کنید.

[تصویر: 0022.jpg]

پس از این کار و اتمام ماموریت با شاه در چادر اش به گفت و گو می پردازید که ناگهان دو اساسین به شما حمله ور می شوند و می بایست آن ها را از بین ببرید، با آن ها به جنگ به پردازید و برای نابودی راحت تر می توانید از مجیک های Quen، Yerden و Aard استفاده کنید که موثر ترین مجیک های جرالت می باشند. پس از کشتن یکی از اساسین ها دیگر اساسین فرار می کند، پس از گذشت این ماجرا به سراغ دفمولد بروید. دفمولد از شما می خواهد تا با خورد Gadwel Position و قرار گرفتن در حافظه اساسین کشته شده، به فهمید چه کسی پشت این ماجرا بوده است. با خریدن فرمول این ماده و ساخت آن به سراغ دفمولد باز گردید و به حافظه شخص مورد نظر روید.

[تصویر: 
0025.jpg]

حال باز می گردید به چند ساعت قبل از وقایع کمپ و آن کشتار ها، به دنبال سریت حرکت کنید تا به یک غار برسید وارد آن جا شوید او به شما می گوید که درست در پشت اش حرکت کنید این حرف به این دلیل است که دور و اطراف شما پر از تله می باشد، پس از انجام این کار این دو اساسین که مزدوران لتو می باشند به پیش او می آیند و دستور قتل شاه هنسلت را از لتو می گیرند. حال دیگر شما مکان مخفی شدن لتو و هم دستان اش را می دانید.

[تصویر: 
0027.jpg]

وقت را تلف نکنید و با باز کردن نقشه خود محل مورد نظر را پیدا کنید در مسیر با دشمنان بسیاری برخورد خواهید کرد که برای سادگی کار می توانید از دست آن ها فرار کنید پس از رسیدن به محل مورد نظر درب غار را باز کرده و داخل شوید. شما هم همانند قبل باید سعی کنید تا اسیر تله های کار گذاشته شده نشوید، برای این کار از مدالیون خود استفاده کنید تا کار برای اتان ساده تر شود. 

[تصویر: 0028.jpg]

با وارد شدن به محل مورد نظر می فهمید که خبری از لتو نیست و یک غول سنگی بزرگ منتظر شما است، پس از مبارزه با غول سنگی و نابود کردن اش با بدن نیمه جان سریت حرف بزنید تا حقایق بسیاری را برای شما افشا کند.

پس از این کار به کمپ خود و سپس میدان جنگ سپاهیان تاریکی بروید در این جا دیگر گرالت با وارد شدن به بدن هر سرباز قسمتی از جنگ را در دست می گیرد تا به شخص مورد نظر خود برسد و او را نابود سازد و جنگ را خاتمه دهد. در ابتدای کار در بدن یک سرباز ارتش Kaedweni به ایفای نقش می پردازید، این سرباز که در قسمت دشمن قرار دارد سعی دارد به گروه خود به پیوندد ولی گروه غافل از این سرباز میدان را با منجنیق بمب باران می کنند حال شما باید با استفاده از سنگر های پیش رو به ارتش خود باز گردید.

[تصویر: 
0030.jpg]

پس از این سرباز به داخل بدن شخص دیگری می روید، در این قسمت باید سربازان زیادی را از پیش روی بردارید تا به غول این بخش برسید، توجه داشته باشید که در این جنگ ها انتخاب روش مبارزه ای مناسب بهترین راه کار برای جنگیدن است.

[تصویر: 0031.jpg]

با رسیدن به غول مورد نظر از بدن شخصیت مورد نظر در خواهید آمد و از این جا مبارزه شما آغاز خواهد شد، این مبارزه در حالی است که سابرینا و دار و دسته اش قصد نابودی میدان نبرد را دارند پس باید خیلی سریع دشمن خود را نابود سازید برای این کار بهترین مجیک مورد استفاده Quen می باشد اگر در طول بازی این مجیک را به روز رسانی کرده باشید می توانید در برابر ضربات به خوبی دوام بیاورید و با انجام حرکات سریع و پشت سر هم بر حریف خود غلبه کنید.

[تصویر: 0033.jpg]

پس از این مبارزه تن به تن در غالب یک کشیش آخرین ماموریت را انجام می دهید و پس از آن می بایست از میدان نبرد خارج شوید تا به همه ی این مبارزات خاتمه دهید.

[تصویر: 0034.jpg]

پس از خارج شدن از میدان نبرد خواهید فهمید که دفمولد و شاه هنسلت قصد خیانت دارند و در خارج از میدان با داندالیون ملاقات می کنید و پس از صحبت هایی او را متقاعد می کنید تا از این جا دور شود تا به تواند زندگی خود را نجات بدهد. پس از ملاقات با روچ در کمپ کوچیک خارج از اردوگاه اصلی با تعدادی از سربازان هنسلت مواجه می شوید و با کمک روچ آن ها را از پای در آورید و وارد اردوگاه اصلی به شوید.

[تصویر: 
0035.jpg]

پس از وارد شدن به اردوگاه با جمع زیادی از نظامیان رو به رو می شوید، همه آن ها را از پای در آورید بهترین مجیک برای این قسمت نیز Quen می باشد که می تواند کمک خوبی برای شما باشد. پس از این کار وارد چادر نظامیان خود شوید خواهید دید که همه آن ها از دار آویزان خواهند شد که ناگهان Ves از مخفیگاه خود بیرون می آید و ماجرا را برای شما تعریف می کند، پس از صحبت کردن با Ves برای آماده کردن کشتی به خارج از کمپ می رود شما نیز پس از صحبت کردن با روچ می بایست با یکدیگر با خارج از کمپ رفته و دفمولد را پیدا کنید.

[تصویر: 0036.jpg]

حال باید به همان معدنی بروید که یکی از عتیقه ها را در آن جا پیدا کردید، در بین راه دشمنان را از بین ببرید و وارد معدن شوید در بخش آخر معدن با دفمولد و سپاهیان اش مواجه می شوید اول سپاهیان را نابود کرده و سپس سراغ دفمولد سردار سپاه بروید در این مبارزات بهترین مجیک ها Quen و Aard می باشند که می توانند بالاترین عملکرد را بر روی دشمن داشته باشند، پس از جنگیدن و در حین حال نابودی دفمولد او فرار می کند و حال باید به ادامه جنگ بروید و شهر Vergen را از دست سپاهیان هنسلت نجات بدهید.

[تصویر: 0039.jpg]

پس از خارج شدن از معدن وارد شهر می شوید در این جا روچ از شما جدا می شود و هر کدام از شما راه خود را برای نجات Vergen ادامه می دهید در بین راه موجودی به نام Pangratt را از بین می برید و می توانید آیتیم های بسیاری را از روی جسد اش بر دارید، در این بخش به کمک Elf ها و یوروت بروید و سربازان اش را از دست نظامیان نجات بدهید. و پس از انجام صحبت بین یکدیگر به کار خود ادامه به دهید و محل مورد نظر بر روی نقشه را دنبال کنید.

[تصویر: 0040.jpg]

پس از وارد شدن به ساختمان مورد نظر ناگهان هنسلت با سربازان اش سر می رسد، اول باید دو سرباز او را از بین ببرید، بهتر است از Quen استفاده کنید تا به توانید آن ها را به نجو راحت تری از بین ببرید، پس از نابودی سربازان هنسلت با خود شاه نبردی خواهید داشت که طی این نبرد باید پیروز شوید. پس از شکست شاه هنسلت، روچ وارد اتاق می شود و پس از صحبت کردن دو انتخاب دارید اولین آن این است که شاه را به حال خود رها کنید و دومین انتخاب به روچ اجازه کشتن شاه را بدهید.

[تصویر: 
0041.jpg]


Chapter 3

شما به همراه روچ به شهر Loc Muinne سفر می کنید و در آن جا وظیفه های همچون پیدا کردن تریس و نابودی و دفمولد و ... دارید که باید آن ها را انجام دهید. از همان ابتدا از کوه ها پایین آیید و در سر راه خود پرنده های آدم خوار را از بین ببرید تا به دروازه شهر برسید، با نگهبانان ملاقات کنید و اجازه ورود خود را از آن ها بگیرید.

[تصویر: 0002.jpg]

قبل از هر چیزی انتخاب یک Armor و Silver Sward مناسب و قوی لازمه ی این نبرد و کار های پیش روی شما است، به سراغ شخصی به نام Bras بروید و سلاح های مد نظر را از او خریداری کنید، همچنین می توانید یک ماموریت از سوی او دریافت کنید که در صورت انجام این ماموریت یک شمشیر فوق العاده قوی را برای شما خواهد ساخت. روچ در قسمتی از شهر منتظر شما است تا به سراغ اش رفته و با شاه رادووید ملاقات کنید و او را با خود متحد سازید. 

[تصویر: 0025.jpg]

پس از آماده بودن به سراغ روچ رفته و با هم به ملاقات شاه بروید پس از حرف زدن با شاه برای شما دو گزینه به جود می آید نجات تریس یا Save Temeria با انتخاب نجات تریس شما به دنبال پیدا کردن تریس رفته و روچ نیز برای پیدا کردن دختر شاه فولتست و نجات Temeria دست به کار می شود.

[تصویر: 0006.jpg]

تریس در کمپ شیلارد و مزدوران اش به گروگان گرفته شده است، در ابتدای کار یکی از رئسای او را به گروگان می گیرید و وارد محل وی می شوید با وارد شدن شیلارد دستور کشتن شما را می دهد و در این جا مبارزه شما با آن ها شروع می شود سعی کنید تا جایی که می توانید از Quen استفاده کنید تا به توانید سربازان را از پیش روی بردارید.

[تصویر: 
0008.jpg]

پس از نابودی این بخش، به قسمت دیگری از کمپ شیلارد خواید رفت و تعدادی دیگر از سربازان را از بین خواهید برد این بار باید نبرد های خود را در بین خانه های و پشت بام ها انجام دهید.

[تصویر: 
0011.jpg]

در قسمت بعدی وارد یک مکانی می شوید که آب عمق خیلی کمی از آن را پوشانده است، سربازان نیز در قسمت بالایی یکی یکی به سراغ اتان می آیند و باید یکی پس از دیگری آن ها را نابود سازید. و پس از آن به بالا بروید و آخرین نبرد های خود را انجام بدهید.

[تصویر: 
0013.jpg]

پس از بالا رفتن از دیوار با گروهی از سربازان برخورد خواهید کرد، آن ها را نابود کنید و پس از نابود سازی دو سری دیگر نوبتی هم باشد نوبت به نابودی ماتسن می باشد کسی که فرماندهی این سربازان را بر عهده دارد با مبارزه و استفاده از مجیک های مناسب نظیر Aard و Quen می توانید او را به راحتی از یپش روی بردارید.

[تصویر: 
0015.jpg]

پس از برداشتن کلید ها به سراع تریس رفته و او را نجات دهید، تریس به شما داستان چجوری زندانی شدن اش را تعریف می کند و در این جا به شهر بازگشته و آخر بازی را رقم بزنید.

در آخرین مرحله از این جنگ وارد یک میدان می شوید که همه اعضا از جمله Sile حضور دارند و برای شاه از خیانت او سخن می گویید که ناگهان Sile اژدها را فرا می خواند و با هم فرار می کنند. اژدها در بالای یک قصر قرار دارد پس به آن محل بروید و آماده ی جنگ با اژدها شوید.

[تصویر: 0021.jpg]

پس از بالا رفتن از پله ها با Sile ملاقات می کنید و وی قصد دارد با جادو های خود به شما کمک کند ولی مثل این که این جادو ها عمل نکرده و باعث مرگ اش می شوند، حال شما هستید و یک اژدهای فوق العاده جون سخت و چالش بر انگیز. پس از مبارزه با وی او شما را به نقطه مرتفعی می برد که دور تا دور آن خالی است و باید در آن جا اژدها را به طور کامل نابود سازید.

بی شک اژدها از قدرت بالاتری نسبت به شما برخوردار است و هر ضربه او آسیب زیادی به شما وارد می کند، در اواخر مبارزه اژدها از قدرت بیشتری برخوردار می شود و دست به هر کاری می زند تا شما را نابود سازد پس، با انتخاب مجیک ها و راه های مناسب مبارزاتی او را کامل از بین ببرید.

[تصویر: 
0031.jpg]

پس از پایان دادن به خط سلامت اژدها صحنه به صورت سینماتیک در می آید و فقط بایستی در حین کشتن اژدها از کلید های مورد نظر استفاده کنید. پس از نابودی اژدها تریس به ملاقات شما می آید و کمی با یکدیگر صحبت می کنید حال وقت تصفیه حساب با لتو فرا رسیده است.

[تصویر: 
0032.jpg]

پس از صحبت با تریس به شهر آمده و متوجه روچ می شوید که با سربازان مشکل پیدا کرده است با آن ها مبارزه کنید و روچ را از دست آن ها نجات بدهید.

نوبت به آخرین مبارزه این بازی که با لتو است می باشد، حال دو انتخاب پیش روی دارید یا با لتو به جنگید و او را از بین ببرید و یا این که او را رها کنید و هر کدام مسیر خود را انتخاب کنید. در صورت انتخاب گزینه اول دیگر مبارزه کردن با لتو کمی راحت تر از قبل می باشد زیرا دیگر قدرت ها و مجیک های شما آپدیت شده اند و می توانید لتو را با کمی دقت و ظرافت در انجام کار از بین ببرید.
  نویسنده : جواد سیاوشی ? تاریخ : پنجشنبه 8 دی 1390 ? نظرات


 
CopyRight 2009 , gamestories.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : behzadjoon.Com